Share
Go down
avatar
Liczba postów : 7
Join date : 19/03/2018
Zobacz profil autora

Nowy konkurs

on Sro Mar 21 2018, 13:29
Witam,
ostatnio w naszym klubie zapadła decyzja, żeby odświeżyć troszeczkę klub. Mianowicie zmienił się regulamin jak i wpadło kilka nowych pomysłów. Jednym z nich był pomysł na nowy typ konkursów Smile Idee podesłała nam Akasha. Konkurs polega na kilku etapach, posiada jeden główny temat z którego wychodzą etapy. Etapy napisane są historyjką. Dla przykładu:

Temat: uczennica

Zapowiedź...dawno, dawno temu była sobie szkoła.
To były piękne czasy, ale już niestety nie wrócą i zostały nam, tylko wspomnienia. Powróćmy w stylizacjach do tamtych czasów i bądźmy przez moment uczennicami.

.
Etap I:
„Nieśmiała uczennica”
Początek nowej szkoły w klasie panuje chaos, ale wśród tylu pewnych dziewczyn, jest ta jedyna...nieśmiała zagubiona.
Wytyczne:
Minimalistyczny makijaż, sweter po starszej siostrze, spódnica poza kolana lub spodnie sprzed kilku sezonów. Po prostu dziewczyna nie chce wyróżniać się z tłumu i stoi daleko w tle od koleżanek. Taka trochę typowa brzydula.

Etap II:
„Buntowniczka”
Wytyczne:
Dziewczyna weszła w diabelski wiek i daję popalić nie, tylko rodzicom, ale też nauczycielom. Niestety podburza całą klasę, często wagaruję...ma coraz gorsze zachowanie i oceny. Do szkoły robi wyrazisty makijaż, maluje na czarno paznokcie, jej ulubionym kolorem czerń.

Etap III:
„Lansiara”
Wytyczne:
Dziewczyna kocha się lansować, ma kilka kont na portalach społecznościowych...nawet na lekcji robi selfie na Instagram. Ona uwielbia być zawsze w centrum uwagi. Ma zawsze na sobie najlepsze ubrania, dobrze dobrany makijaż i manicure, chodzi czasami w szpilkach do szkoły.

Etap IV:
„Kujonka”
Wytyczne:
Dziewczyna jest typem pilnej uczennicy, nie opuszcza żadnej lekcji i ma najlepszą średnią w szkole. Lubi się skromnie ubierać, nosi okulary, zawsze ma ze sobą wszystkie książki, laptopa lub tableta.

Powyższy przykład dostałam od Akashy i jest on z forum Arena Mody. Do każdego etapu robimy stylizacje, czyli łącznie powinnyśmy mieć 4 przebrania  Very Happy
W razie jakiś pytań można zapytać się pod tym postem.
Życzę miłego dnia  I love you
avatar
Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2018
Zobacz profil autora

Re: Nowy konkurs

on Sro Mar 21 2018, 13:37
Dla mnie świetny pomysł. Pobudzi to trochę nasze szare komórki, zmusi do myślenia i odświeży wspomnienia Very Happy Jestem za, a nawet przeciw Very Happy
avatar
Liczba postów : 2
Join date : 18/03/2018
Zobacz profil autora

Re: Nowy konkurs

on Sro Mar 21 2018, 23:27
No okej, czyli która z Pań wygra czerwony dywan, proponuje temat?
Sponsored content

Re: Nowy konkurs

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach