Klub Panterki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Paulaa
Paulaa
Liczba postów : 7
Join date : 19/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 17:14
Witam,
nowy regulamin dostał nowy numerek, tego wcześniej u nas nie było. Mianowicie chodzi mi o zasadę: zakaz wyzywania klubowiczek nawzajem. Jeżeli chcesz wstąpić do naszego klubu to nie możesz wyzywać swoich koleżanek z klubu. My rozumiemy, że czasem nie zauważysz, zobaczysz ale za późno. Rozumiemy jak najbardziej, ale po takim zdarzeniu, należy przeprosić tą panią lub zwyczajne 'sory' wystarczy. Niektóre panie sądzą, że lepiej że pieniążki zostaną w klubie niż obce osoby wygrają w pojedynku, lecz doszło do przegłosowania opcji "nie". Także pamiętajcie o tym Smile W razie jakiś pytań bądź sprzeciwu proszę pisać pod postem Smile
Miłego dnia I love you
IOVITA
IOVITA
Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 22:25
W poprzednim moim klubie miała miejsce taka sytuacja. Sprawczyni procederu przeprosiła poszkodowaną w wiadomości klubowej, a wygraną sumę przekazała na rzecz klubu. Zaznaczyć trzeba, że z własnej inicjatywy przyznała się nie czekając, aż poszkodowana zacznie protestować. Myślę, że to było zachowanie bardzo fair.
Akasha
Akasha
Liczba postów : 4
Join date : 18/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 23:11
Te niektóre panie oczywiście zgadzają się na wyzywanie ich bez przeszkód Wink
IOVITA
IOVITA
Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 23:16
oczywiście, ale wtedy przegrana pani nie wnosi żadnych roszczeń Evil or Very Mad
sunflower
sunflower
Liczba postów : 2
Join date : 18/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 23:31
Jakby coś, ja się zgadzam, można mnie wyzywać, pomimo złamania regulaminu- nie mam z tym problemu, pieniądze można wydać na podnoszenie statystyk, nie trzeba wpłacać do klubu Smile

Poziomy 50+ mają problem ze znalezieniem przeciwnika, więc całkowicie rozumiem tą sytuację.

Dodatkowo nie wiem czy niektóre z Was będą pamiętać, ale kiedyś wyzywałyśmy się umyślnie, żeby zablokować wyzwanie przez inne osoby i wtedy za zgromadzone pieniądze podnosiło się jakąś statystykę..
IOVITA
IOVITA
Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Sro Mar 21 2018, 23:43
W moim pojęciu sankcje mają mieć miejsce wtedy, gdy pokonana wnosi pretensje. Jeśli chodzi o mnie, nie będę się "procesowała" z koleżanką z klubu o kilka dolarów Very Happy
Avivia
Avivia
Liczba postów : 13
Join date : 21/03/2018

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Czw Mar 22 2018, 06:43
mnie też można wyzywać Smile nigdy nie sprawdzam kto mnie wyzwał bo co to za różnica? I tak by mnie ktoś wyzwał i tak. Więc nie wiem w czym problem. Ja nieraz wyzywałam klubowiczki, nie specjalnie tylko zwykle z rozpędu. Więc jak kogoś wyzwę i nie zauważę, a komuś się to nie podoba, to proszę mi dać znać Wink
Sponsored content

Wyzywanie klubowiczek Empty Re: Wyzywanie klubowiczek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach